O NAS

Projekt ŚWIAT CERTYFIKACJI zrodził się jako zwieńczenie mojej 25-letniej działalności na rynku szkoleń. Jest efektem moich wszystkich zawodowych doświadczeń, jakie zdobyłem podczas 17-letniej realizacji kursów przygotowujących do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, które były prowadzone w różnych formach, a trwały od 1 do 5 dni.

Wstępnie wytypowałem 22 miasta, w których ruszamy z nowym projektem ŚWIAT CERTYFIKACJI.
Są to: Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Gorzów Wlkp., Kalisz, Katowice, Kielce, Kraków, Legnica, Leszno, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Piła, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Nie wykluczam, że gdy się ta formuła spopularyzuje – a gorąco w to wierzę – to jeszcze ten obszar rozszerzymy.

Panowie, na pewnym etapie swojego życia, lubią przeprowadzać analizę swoich dokonań życiowych i, pomimo niezaprzeczalnych sukcesów, dochodzą do przekonania, że w dotychczasowym życiu najlepiej to im wyszły włosy. Muszę przyznać, że w moim przypadku – zdaniem wielu moich Kursantów – nie powinienem przestawać robić tego co robię, bo z efektów mojej pracy są zadowoleni. Czyli jednak to kursy, a nie włosy wychodzą mi najlepiej!

Gorąco zachęcam do skorzystania z tej propozycji, bo mało kiedy w swym życiu, byłem tak bardzo pewien jak obecnie, że jest to propozycja aktualnie na rynku najlepsza.

Pozostaję w oczekiwaniu

Jan Andrysiak